Spartus gyvenimo tempas ir nuolat atsinaujinančios mados, skatina keistis ir moteris. Paprasta pakeisti batelius, aprangos stilių, pasidaryti kitokį makiažą, tačiau iš trumpaplaukės tapti ilgakase – sudėtingiau. Tačiau ir šioje vietoje grožio pramonė rado išeiti, pasiūlydama plaukus prailginti dirbtiniu būdu. Šiais laikais daugybė užsienio bei Lietuvos žvaigždžių neapsieina be priauginamų plaukų sruogų. Šia grožio procedūra naudojasi ir eilinės lietuvaitės, norėdamos nustebinti artimuosius prieš ypatingas asmenines šventes. Poreikis priauginti plaukus ypač padidėja vestuvių sezono metu.  
Plaukai - mūsų darbas ir hobis, tam skiriame visą dėmesį ir laiką, nuolat tobulinamės, ieškome naujovių, bendradarbiaujame su šios srities profesionalais iš viso pasaulio, idant maksimaliai patenkintume Jūsų poreikius.
Norinčioms prisiauginti vešlias plaukų sruogas, stilistės pataria pirmiausia pasikonsultuoti. Susitikimo metu būtų įvertinta plaukų būklė, parinktas tinkamas plaukų priauginimo būdas, priauginamų plaukų tipas, spalva bei kiekis. Konsultaciją galima suteikti ir elektroniniu paštu, atsiuntus nuotrauką iš nugaros, kurioje gerai matytųsi plaukų storis, kirpimas ir spalva.
Plaukai priauginami profesionaliomis procedūromis – itališku karštu ir japonišku būdu – mikrožiedeliais. Naudojant italų technologiją – silikoninių arba keratino kapsulės prilituojamos specialiomis žnyplėmis, kuriomis sruogos pritvirtinamos prie natūralių plaukų. Plaukų priauginimui naudojamos tik natūralios sruogos, neapdirbtos jokiomis ypatingomis technologijomis, išskyrus plaukus tausojantį dažymą. Sruogos kapsulėmis pritvirtinamos gana stipriai, tad tokiu būdu priauginti plaukai nešiojami ilgai - apie 5-6 mėnesius.
Priaugintus plaukus prižiūrėti gana paprasta, bet tam reikia žinoti tam tikrus niuansus. Tiesinant, garbanojant, kaip ir saviems plaukams, būtina naudoti specialias priemones, kad plaukai būtų apsaugoti ir kuo ilgiau išliktų gyvybingi, žvilgūs, gražūs.
 
 
Mūsų kontaktai ir rekvizitai
Alina +37068932072
Elektroninis paštas : hairincity@yahoo.com
Taikos g. 14, II aukštas, kabinetas HAIR CITY. Lithuania. Klaipeda